STOWARZYSZENIE OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH I CHORYCH
NA RAKA
Władze

Dane

Historia

Statut

Akcje

Dobroczyńcy


ZABAWA CHOINKOWA

Dnia 02 lutego 2019 r. w Wiejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Piaskach odbyła się zabawa choinkowa dla podopiecznych Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na Życie” i ich rodziców. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w Stowarzyszeniu.

Imprezę rozpoczął Pan Wojciech Rychter - Honorowy Prezes Stowarzyszenia, którzy powitał wszystkich przybyłych gości i życzył wszystkim dobrej zabawy. Wśród zaproszonych gości był Pan Wojciech Jaworowski –Radny Rady Miejskiej.

Zabawę choinkową prowadzili Wolontariusze „Szansy na Życie” oraz Myszka Miki. A do tańca przygrywał DJ Piotr. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Tańce były przerywane wieloma konkursami.. Dodatkową atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy.

W trakcie zabawy pojawił się najbardziej oczekiwany gość - Mikołaj, którego wszyscy serdecznie przywitali i wspólnie zatańczyli. Każda osoba niepełnosprawna od Mikołaja otrzymała paczkę ze słodyczami.

Zarząd Stowarzyszenia dla wszystkich przygotował poczęstunek – owoce, napoje, ciastka i cukierki.

Tego typu imprezy to dobra okazja do spotkania się, nawiązania nowych znajomości, wspólnej zabawy i przełamania własnej nieśmiałości.

                                               
IW

POWRÓT