STOWARZYSZENIE OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH I CHORYCH
NA RAKA
Władze

Dane

Historia

Statut

Akcje

Dobroczyńcy

10 -lecie „Szansa na Życie”


13.09.2014 r. w CKiSZ w Sierpcu odbył się jubileusz 10 – lecia Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansy na Życie”. Nasza nazwa zobowiązuje nas do ciężkiej i rzetelnej pracy na rzecz potrzebujących, którą mieliśmy od pierwszego dnia naszej działalności społecznej. Z okazji jubileuszu otrzymaliśmy listy gratulacyjne od parlamentarzysty UE i parlamentarzystów RP. Zaszczyciło nas wiele osobistości, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Wojewody Mazowieckiego, Ksiądz dziekan Andrzej Więckowski, księża parafii Sierpeckich, Władze Powiatu i Miasta Sierpca, sponsorzy, członkowie stowarzyszenia i przyjaciele.

10 lat naszej pracy to zorganizowanie wiele wyjazdów integracyjnych i sportowych, zbiórek charytatywnych, pomocy, oraz poznanie wiele znanych ludzi i organizacji z całego kraju. Rada Miasta Sierpca przyznała dla naszych członków stowarzyszenia za szczególną pracę i poświęcenie na rzecz innych, pani Danucie Stelmańskiej i Wojciechowi Rychter medale Zasłużeni dla Miasta Sierpca.

Była to okazja do wręczenia tak zaszczytnego wyróżnienia z okazji jubileuszu. Po części oficjalnej odbył się koncert przygotowany przez naszych przyjaciół z Ciechocinka. Zespół „ Skołowani” i Krzysztofa Toczko „Partyzant” , bawili całą salę widowiskową gości i nasz wspaniały wolontariat.

Dziękujemy za wszystko, za te 10 lat, które wspólnie spędziliśmy i mogliśmy pokazać naszą wspólną pracę na rzecz dobra.

                                                                                                               WR.

 


POWRÓT