STOWARZYSZENIE OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH I CHORYCH
NA RAKA
Władze

Dane

Historia

Statut

Akcje

Dobroczyńcy

Do wszystkich ludzi

kochających człowieka


Dawid przyszedł na świat 25 marca 2011 roku jako drugi z bliźniąt jednojajowych. W szóstej dobie zdiagnozowano u niego bardzo skomplikowaną i rzadką wadę serca o nazwie wspólny pień tętniczy. Niestety serduszko naszego synka bardzo szybko się załamało-doznał wstrząsu, którego następstwem była niewydolność krążeniowo–oddechowa, niedokrwienie jelit oraz liczne zmiany na mózgu. Dawidek był hospitalizowany przez 9 miesięcy, z czego kilka przebywał na oddziale intensywnej terapii w bardzo ciężkim stanie. Miał wykonany dwukrotnie zabieg na sercu tzw.banding tętnicy płucnej, a w wieku 7 miesięcy został poddany właściwej operacji kardiochirurgicznej.

Długotrwały pobyt w szpitalu sprawił, że rozwój psychoruchowy dziecka jest opóźniony, występuje u niego nieprawidłowy przyrost masy ciała oraz współistnieje padaczka. Dawidek nie siedzi samodzielnie ani nie chodzi, tak jak jego o minutę starszy brat bliźniak. Mamy jednak nadzieję, że kiedyś to nastąpi.

Na dzień dzisiejszy najpilniejszą potrzebą jest systematyczna rehabilitacja, która wymaga sporych nakładów pieniężnych. Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową na sprzęty ortopedyczne i rehabilitację Dawidka.  

Możecie Państwo pomóc Dawidowi przekazując darowiznę w dowolnej kwocie na subkonto Stowarzyszenia:

SIERPECKIE STOWARZYSZENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I CHORYCH NA RAKA

"SZANSA NA ŻYCIE"

09-200 SIERPC, ul. MATEJKI 29

KRS 0000212280; NIP 776-165-23-23; REGON 140975026

Bank Spółdzielczy w Sierpcu

21 9015 0001 2001 0000 6060 0001

z dopiskiem ,,dla Dawida Watkowskiego”


Dziękując z góry za ,,wielkie serca”

Rodzice DawidkaPOWRÓT