STOWARZYSZENIE OSÓB
NIEPEŁNOSPRAWNYCH I CHORYCH
NA RAKA
Władze

Dane

Historia

Statut

Akcje

Dobroczyńcy


AKCJA DLA JASIA

TUTAJ BĘDZIEMY SZCZEGÓŁOWO OPISYWAĆ CO DZIEJE SIĘ W AKCJACH ORGANIZOWANYCH DLA JASIA

* 17 listopada 2011 - Zespół Szkół Nr 1, a konkretnie Internat przy szkole dołącza do naszej akcji jako czwarte miejsce zbiórki, także wszyscy mający korki mogą tam je również dostarczać. Akcję na terenie placówki prowadzi Pani Anna Chmielewicz

* 15 listopada 2011 - Akcja nasza nabiera tempa. Coraz więcej szkół i przedszkoli dołącza się do zbiórki. Także osoby prywatne zgłaszają się do nas z chęcią pomocy za co wszystkim gorąco dziękujemy i prosimy o więcej.

* 2 listopada 2011 oficjalnie Stowarzyszenie "Szansa na Życie" wraz z Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu im. mjra. H.Sucharskiego, rozpoczęło akcje zbierania plastikowych nakrętek i makulatury. W akcje włączyły się osoby które już od kilku lat zbierały nakrętki na terenie naszego miasta. Wtedy były one przekazywane do Warszawy teraz zbieramy dla Jasia. 

* początek grudnia - Została wytransportowana pierwsza większa ilość nakrętek do odbiorcy. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi z dużego odzewu i ilości zebranych nakrętek.

* Otrzymaliśmy podziękowania od rodziców Jasia:

                            

Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli i pomagają naszemu synkowi Jasiowi.

To dzięki wspaniałemu sercu i ciężkiej pracy Zarządu i Członków Sierpeckiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Chorych na Raka „Szansa na Życie” zorganizowano pomoc dla Jasia.

W wielką akcję zbierania makulatury i nakrętek „ Od niemowlaka do doroślaka” zaangażowało się wiele szkół, przedszkoli, firm, instytucji, osób prywatnych oraz sierpeckie media.

Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Szczególne podziękowania należą się sierpeckim przedszkolakom i uczniom, którzy z wielkim zapałem „nakręcają” siebie i swoje rodziny do zbierania cennych nakrętek.

Dziękujemy osobom zaangażowanym w zorganizowanie koncertów Mikołajkowych, którzy dzięki muzyce docierają do wrażliwych serc.

Na ręce wszystkich darczyńców, którzy wspierają działania podejmowane przez Stowarzyszenie „ Szansa na Życie” przekazujemy ogromne podziękowania.

Dziękujemy za wsparcie w walce z chorobą, za wiarę w drugiego człowieka, za bezinteresowną pomoc.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Rodzice Jasia

POWRÓT GŁÓWNA

POWRÓT AKCJE DLA JASIA